3 hologramlı ekranı olan telefon geliyor | Radyo TNT

Radyo TNT

Son Yazılar

3 hologramlı ekranı olan telefon geliyor

Hydrogen One adı verilen 3 hologramlı ekranı olan akıllı telefon geliyor. Profosyonel kamera üreticisi RED’in Hydrogen One  adını verdiğini bu akıllı telefonu duyurmamaya hazırlandığı öğrenildi. 

Dünyaca ünlü Profosyonel kamera üreticisi RED akıllı telefon pazarına gireceğini açıkladı. Piyasaya girmeyi amaçladıkları akıllı telefonu üstü kapalı tanıttı.

Cihazın özelliklerini duyunca hemen almayı düşüneceğiniz telefonlar arasından ilk sırada gelecek. Hydrogen One’ı  diğer akıllı telefonlardan farklı kılan özelliği, hologramlı ekrana sahip olması. RED şirketinin yetkilileri; “Artık çok boyutlu içeriğin tadını çıkarmak için başka bir cihaz taşımak gerekli değil”  sloganı ile yola çıktıklarını söyledi.

Hydrogen One‘ın hologramlı ekranı sayesinde 3D içerikler ve interaktif oyunlar artık cebe taşınacak. Bu telefonun işletim sistemi ise Android olacak. ayrıca stereo sesi çok boyutlu sese çeviren özelliği ile de kullanıcalara daha kullanışlı bir telefon sunuluyor.  Gerçek boyutlu ses ile hologramlı görüntüler birleştiğinde daha gerçekçi görüp duyacaksınız herşeyi.

Telefonun diğer özelliği ise modüler yapıda olması. Bir çok red kamera ile de uyumlu çalışacak. 5.7 inç büyüklüğünde ekrana sahip olan telefonda usb type-c  bağlantısı da yer alıyor. 2018 de piyasaya sürülmesi beklenen Hydrogen One‘ın satılacağı fiyat ise 1.200 dolar olacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

viewporntube indobokep classicrentcar borneowebhosting informasiku classicborneorentcar bokep indonesia