Hakkımızda | Radyo TNT

Radyo TNT

Hakkımızda

17 Mart 2014 tarihinde kurulan radyomuz İnternet üzerinden Online olarak yayın hayatına başlamış kısa sürede kendine özgü bir dinleyici kitlesi edinmiştir.
Radyo TNT’nin yayın formatı Türkçe Pop şarkılardan oluşmaktadır. Daha çok unutulmayan, kalbimizde iz bırakan şarkıları dinleyenleriyle buluşturan radyomuz bu sayede çok özel bir kitle yakalamıştır. Radyomuz “Aşkın En İyi Hali” sloganı ile yayın hayatında devam etmektedir.

Bir çok ünlü sanatçıyı programlarımızda  ağırlayan radyomuz sanata ve sanatçıya her zaman büyük değer vermiştir. Günün her saati sizi alıp çok uzaklara götürecek en güzel şarkılarla, bazen yaşanmışlıkları, bazen yüreğinizde kalan aşk kırıntılarını yeniden hatırlarsınız. Bazen kelimeler ile dile gelmeyen duygular vardır ve onları bir şarkıdır anlatan bir dörtlük “şiir”dir, tüm bu güzellikleri radyomuzda bulabilirsiniz.

Radyoların hepimizin hayatında büyük bir önemi ve farklı bir yeri vardır. Radyo dinlemek bir kültürdür, radyo dinlemek insanı rahatladır bazen terapi gibidir. Bir şarkı istersin Radyo Programcısı senin adını söyler, bu sana kendini özel hissettirir. Bizim bütün dinleyenlerimiz bizim için her zaman özeldir. En güzel anlarınıza bir şarkı eşlik edere bazen, yolculukta, seyahatte, mutluluk da, gecenizde, buğulu bir sesle hep yanınızda olmaya devam edeceğiz. Güzel günler paylaşmak dileğiyle.

Radyo Tnt İletişim Bilgileri

Msn@Mail :eraymedya@gmail.com