Instagram arşivleme özelliği ne işe yarıyor | Radyo TNT

Radyo TNT

Son Yazılar

Instagram arşivleme özelliği ne işe yarıyor

Facebook tarafından satın alınan Instagram büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. En çok kullanılan sosyal ağlar arasında bulunan Instagram’a arşivleme özelliği geldi. Günden güne kullanıcı sayısını arttıran Instagram arşivleme özelliği ile kullanıcılara faydalı bir yenilik daha sundu. Bu özellik sayesinde artık fotoğraflarınızı silmek zorunda kalmayacaksınız. 

Instagram arşivleme özelliği  ne işe yarar?

Sürekli fotoğraf paylaşımları yapıyoruz, yürürken, gezerken, spor yaparken, yemek yerken, kısacası hayatımızın her anını fotoğraflıyoruz, ve bu fotoğrafları takipçilerimizle paylaşıyoruz. Hepsi iyi hoş ama şu dudak bükerek fotoğraf paylaşanlardan nefret ediyorum. Hayır ne oluyor yani dudaklarını büzüp fotoğraf çekince daha mı güzel göründüğünü sanıyorsun… Neyse konumuza dönelim ne işe yarıyor Instagram arşivleme özelliği, Bu özellik sayesinde artık takipçilerinizin görmesini istemediğiniz fotoğrafları arşivle diyerek arşiv kısmında saklayabiliyorsunuz. Böylece fotoğrafınızı hem silmemiş oluyorsunuz hemde sadece arşiv sekmesine tıklayarak sadece siz görebiliyorsunuz. Çok güzel değil mi?  Böylece dudaklarınızı şekilden şekile sokarak çektiğiniz fotoğraflarınızı belki arşivlersiniz bizde kurtuluruz, sizde.. Fotoğraf paylaşmak bir çok insanda alışkanlık haline geldi. O an ki psikolojimizle çek yapıştır alelacele bir telaşla paylaştığınız ve gün geçtikçe nefret ettiğiniz fotoğraflarınızı da arşivleyebilirsiniz. Arşivlediğiniz fotoğraflar sadece arşiv kısmında size görünecektir.  Yani Instagram aslında sadece sizin görebileceğiniz bir paylaşım klasörü açmış bulundu.

 

Peki fotoğraf arşivlemeyi nasıl yaparız?

Instagram profiliniz açıkken arşivlemek istediğiniz fotoğrafa dokunarak sağ üstte bulunan (…) botonuna dokunduğunuzda arşivi seçerek fotoğraflarınızı arşivleyebilirsiniz. Arşivlediğiniz fotoğraflara ulaşmak içinse yapmanız gereken profilinize gelip sağ üstteki Arşiv butonuna dokunmak.  Son zamanların en popüler uygulaması Instagram’ı hepimiz kullanıyoruz. En azından bu yazıyı okuyanlar kullanıyor. Instagram güncellemerine devam ediyor.

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

viewporntube indobokep classicrentcar borneowebhosting informasiku classicborneorentcar bokep indonesia