RADYO DİNLE | Radyo TNT

Radyo TNT

Son Yazılar

RADYO DİNLE

Radyo dinle ki, yüreğin yumuşasın. İnsanları sevmenin ilk yoludur, yumuşak yüreklilik. Kıramazsın, üzemezsin, incitemezsin hiç kimseyi. Çevren gül bahçesi gibi olur. Pozitif enerjiler saçmaya başlarsın. Kim kazanır biliyor musun? Önce sen kazanırsın, arınırsın mutlu olursun.
Yüzünden gülücükler saçtığında hemen karşılığını alırsın. Gülen gözlerle bakarlar, seninde gözlerine. Bulaşıcıdır mutluluk, huzur, sevda. Sevdalanırsın, şiirlerinde kendini bulursun radyonun. Yayındaki Dj’i tanımasan da, zamanla arkadaşın olur. Dostun olur. İsteklerine cevap verince Dj, dertlerin azalır. Paylaşılır tüm dertlerin izleyicilerle. Yüreğindeki ağırlıkların azalır kuş gibi olursun. Kuş gibi olursun dedim. Kuşlar özgürdür. Sabah yuvalarından ayrıldıklarında karınları açtır ama, Allah onlar için bir yerlerde, nasiplerini, kısmetlerini ayırmıştır ve yuvalarına karınları tok oldukları halde, döndükleri yetmiyormuş gibi, bir de yavruları için nasiplerini getirmişlerdir. Kuş gibi olursun, her şey karın doyurmak değildir hayatta. Ondan çok önemli şeydir yüreğinin doyurulması, rahatlaması, dertlerinden uzaklaşmak ve dertlerini sevinçlerini paylaşmak. İnanması zor mu? Denemesi çok kolay, hemen bir radyo kanalı bul ve dinlemeye başla.
Eğer beğendiğin bir kanal bulduysan inanıyorum ki, ileri ki günlerde bana dua edeceksin. Radyodaki yayıncı arkadaşlarla can yoldaşı olacaksın. Dostlarına bile söyleyemediğin dertlerini paylaşacak ve hafifleyeceksin. Rehabilite olmuş hastanın rahatlığını yaşayacaksın. Yüzün gülmeye, çevrene pozitif enerjiler saçmaya başlayacaksın. Soracaklar sana ne oldu, hoş bir değişiklik var sende diye. Mutluluğun gözlerinden okunmaya başlanacak. Mutluluk dağıtmaya başlayacaksın. Yalnız olmadığını dertlerini dinleyen ve milyonlarla paylaşan bir yayın organı artık senin dostun olmuş, sen umutlanmaya başlamışsındır. Yüreği yumuşamış, dertlerinden uzaklaşmış, aşılamaz zannettiğin, içinde büyüttüğün dertlerinin herkeste olduğunu gördükçe, önemli değilmiş dertlerim, aşarım demeye başlayacaksın. Hemen bir radyo dinlemeye başla, dinlemeye başla ki o radyo TNT olsun. Radyo dinle ki ben bir dost daha kazanmış olayım yüreği yumuşak bir dost. Sevgiyle kal, mutlu kal, radyo TNT de kal.
Yazan: Mehmet Kızılaslan

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

viewporntube indobokep classicrentcar borneowebhosting informasiku classicborneorentcar bokep indonesia