Radyo Dİnle | Radyo TNT

Radyo TNT

Son Yazılar

Radyo Dinle

Radyo hayatımıza eşlik eden yaşamımız boyunca bize bazı değerleri kazandıran sihirli bir kutu olmuştur hep. Yalnız kaldığımızda bize hep eşlik etmiştir. Canın mı sıkıldı radyo dinle, uzun bir yolculukta mısın radyo dinle, bisikletle gezerken radyo dinle, yürüyüş yaparken radyo dinle, spor yaparken radyo dinle, arabayla gezerken radyo dinle, metroda radyo dinle, ve bunları saymakla bitiremeyiz. Radyo dinlemek televizyon izlemek gibi değildir, dikkat vermenizi gerektirmez, kitap, dergi, gazete okumak gibi de değildir, okurken yada izlerken başka işlerle ilgilenmezsiniz ama radyoyu her koşulda dinleyebilirsiniz. Ona bakmanız gerekmez, onu okumanız da gerekmez, sadece dinlersiniz ve o hep size eşlik eder. En mutlu gününde radyo dinle, en kötü gününde radyo dinle, çünkü radyoya hepimiz çok büyük anlamlar yükleriz bizim için o kadar özeldir ki, çoğumuza terapi gibi gelir, mutluluğumuza ortak olur, hüznünüze eşlik eder, yalnızların dostudur. İşte bu yüzden radyo dinle. Radyo dinlemek hayatımıza anlam katmıştır ve bazen kendimizi bulmamıza yardım etmiştir hep.

Etkin ve etkili dinlemek gerekir aslında radyoyu, dinlemek bir beceridir aslında. Dinlemek sadece duymak değildir. Anlayabilmek kendimiz adına bazı dersleri çıkarabilmektir en basit bir kelimeye bile bir o kadar anlam yüklenebilir. Ve yüklediğimiz anlamlar bazen kendimizi anlamamıza bazen de karşımızdakini anlamaya yeter. Radyo dinlemek, her zaman iyi gelir.  Duygularımızı derinleştirir, sakinleştirir, enerji verir. En enerjik olduğun günler de radyo dinleyerek enerjinin daha artmasını sağlarsın. En hüzünlü gününde radyo dinleyerek çalan bir şarkı ile ağlarsın rahatlarsın. En mutlu günün de radyo dinlersin açarsın pop şarkı dinlersin. Kısacası hayatın her anında radyo yanındadır. O yüzden radyo dinle. 

Çeşitli şartlarda, çeşitli koşullarda, çeşitli tarzlarda yayın yapan bir çok radyo istasyonu var güzel ülkemizde, dini radyo, arabesk radyo, pop radyo, oyun havası radyo, bozlak radyo, türkü radyo, say say bitmez çeşitli tarzlarda geniş kitlelere ulaşan bir çok radyo var. Siz de sevdiğiniz yayın formatında yayın yapan bir çok radyo kanalını dinliyorsunuz zaten. Kişi psikolojik durumuna göre radyo dinler aslında, daha çok ruh haline bağlıdır. Keyfin yerindeyse hareketli kıpır kıpır şarkılar çalan bir radyo dinlersin. Eğer moralin yerinde değilse arabesk, yada slow şarkılar çalan bir radyo istasyonu dinlersin. Ülkemizde müzik türü ve yelpazesi oldukça geniş her türden her tarzdan söyleyen sanatçılar ve bu şarkılara yer veren bir çok radyo istasyonu var.

Radyo ile kalın Radyo dinleyin Hoşçakalın.

Yazan: Eray Aktaş

1 Yorum

  1. ben radyo dinlemeyi çok seviyorum sizin radyonuzu da sürekli dinliyorum Harika şarkılar çalıyor size başarılar diliyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

viewporntube indobokep classicrentcar borneowebhosting informasiku classicborneorentcar bokep indonesia