Tarkan "10" tüm şarkılar burda | Radyo TNT

Radyo TNT

Son Yazılar

Tarkan “10” tüm şarkılar burda

Yak yakacaksan sen yak beni, gel vur tam on ikiden. Öyle bir gel ki bir anda oynasın yer yerinden. Diye başlayan sözleriyle, yüreğinizi yerinden oynatan bir parça dinliyorum. Olmaz, olamaz böyle bir yorum. Al uçur kanatlarında, seyre çıkalım o kızıl ufuklarda.
 Hadi aşk beni çağır da yanına, kedi gibi sokulayım sıcağına. Beni sar sarmala da sonra at, at kuytularına at beni. Hazırım razıyım dünden, varım her şeyine senin ben. Beni korlara ver istersen yak, yakacaksan sen yak beni. Diye devam eden sözlerde, sevdanın böylesi, böyle güçlüsü, ancak bu çocuğun, bu süper starın yorumuyla bu kadar mükemmel olabilirdi.
Ben aslında Müzikten anlamam. Kızım Müzik öğretmeni olmasına rağmen, klasik müzik dinlemeyi zor da olsa öğrendim. Sanat müziği tercihim olurdu hep. Ama bu çocuğun, bu süper starın yorumlarını dinlemenizi tavsiye ediyorum. Beni gençlik yıllarımdaki duygularıma taşıdı. Eridim. Yak yakacaksan sen yak beni. Mükemmel ötesi. Hodri meydan’a ne demelisiniz? Ben çeke, çeke ihanetini oldum isyankâr. Bak dimdik ayaktayım yıkamadın beni hala. Şahane bir yapıt. Dünyaya isyanınızı, sanki sizin için dile getirmiş Tarkan. Hodri meydan kahpe Dünya sizin yüreğinizin sesini anlatmış.
Yolla, Birde baktım ki o da ne sürü, sürü çile. Hem oynarsınız yerinizde, duramazsınız oynarsınız, hem de dünyaya isyanınızı dile getirisiniz. Yolla, sabır taşıyım ya ben. Hepimizin yaşadıkları, hepimizin sitemleri, içimize, içimize ata, ata, salacağız hepimiz aklımızı çayıra.
Ah benim şu bağrı yanık kalbim sanki benim için, sizin için dert babası olan sabır taşı olan herkes için dillendirilmiş ustaca yorumlanmış.
Her şey fani de, Ne olur böyle yapma, yapma , boynumu bükme kesip atma. derken alın sevgilinizi kollarınıza hemen kalkın dansa. Duygusallığın zirvesinde bırakın kendinizi, sevgilinizin kollarına. Giderim bende, gitme deki, daha anlamadın sen git deki yalnızlığı. Zaten dünya hali ben ona yanarım. Nedir bu kendinle kavgan bet belalım. Rahat bırak kalbini o sevdalım. Bi soluklan, bi dinle, bi bak ne söylüyor. Bi duy, içindeki çığlığı feryadı. Uçursun sizi bitmesin sevgilinizin kollarında dansınız. Olmaz böyle bir yorum, olamaz böyle bir ritim. Şahane be üstadım.
Biz çocukken, ne güzel çiçekli kırlardı. Biz çocukken, rengarenk düş kanatlı kuşlardı. Bir masalda saklanan günahsız melekler. Çok uzakta kuytuda suları berrak pınardık. Biz her mevsim yazdık, hem aşk, hem sevdaydık. Tangonuz devam ediyor sanki, hayal aleminde devam ediyor dansınız. Kardeşim bu ne güzel ayak uyumu, bu ne güzel yürek uyumu.
Beni çok sev, Bir kavga nasılda hoyrat, savaşırken savrulurken büyüttüğüm hayat ben sensiz yapayalnızdım. Suyum oldu, aşım oldu ama aşksızdım. Diye başladığında sözleri ağlamamak için kendinizi zor tutarsınız. Ağlarsınız, ama isterseniz sevgilinize biraz daha sarılın dansınızı devam ettiriniz. Ben senin, Uyanırsınız birden müzik başlarken yeniden hızlı dans etmeye başlarsınız. Ben senin, ben senin cemazülevvelinim karıştırıyor muyum? Son hızla dansınız devam ediyor.
Bal küpü Nasıl bir şeysin, sen bu güzellik nerden, aklım uçtu resmen. Havanız devam ediyor. Son hızla sevgilinize övgüler yapmanın tam zamanı, yazılmanın zamanı.
Affedin bizi çocuklar sosyal içerikli bir parça alıp götürüyor sizi bir yangının ortasına atıyor sizi. Bir namlunun ucunda sönen ocaklarının ağıtı yakılıyor. Birden dünyanız değişiyor. İsyan ediyorsunuz elinizden bir şeylerin gelmemesine.
Çok ağladım, Haykırsam duyup gelsen uzaklardan dokunsan beni son bir kez. sarılsam. Bildiğin gibi değil. Ayrılığın şarkısı, umarım hiçbir kimse ayrılığı yaşamaz. Ama bu işin uzmanı, üstadı, süper starı, Tarkan’ın bu parçalarını dinlediğinizde daha çok seveceksiniz. Hayranlığınız artacak. İyi ki varsın Tarkan. Sen müzik dünyasının dahisisin.
Mehmet Kızılaslan 2017-06-20

 

 Tarkan “10” YENİ ALBÜMÜ TÜM ŞARKILAR BURDA

 

1 TARKAN ACIMASIZ

 

2 TARKAN AFFEDİN BİZİ ÇOCUKLAR 

 

3 TARKAN BAL KÜPÜ 

4 TARKAN BEN SENİN 

 

5 TARKAN BENİ ÇOK SEV 

 

6 TARKAN BİZ ÇOCUKKEN

 

7 TARKAN HERŞEY FANİ 

 

8 TARKAN HODRİ MEYDAN 

 

9 TARKAN KEDİ GİBİ 

 

10 TARKAN O SEVİŞMELER

 

11 TARKAN SEVDAM TEK NEFES 

 

12 TARKAN YOLLA 

 

13 TARKAN ÇAY SİMİT 

 

14 TARKAN ÇOK AĞLADIM 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

viewporntube indobokep classicrentcar borneowebhosting informasiku classicborneorentcar bokep indonesia